Aktuality

Hledáme nové kolegy

Publikováno dne 10.7.2017

S novým nárůstem aktivit a rozšířením počtu stavebních zakázek, jsme jako každá prosperující firma postaveni před úkol, rozšířit své řady o nové kolegy. Koho hledáme? Správné lidi na pozici stavbyvedoucích a hlavních stavbyvedoucích. Jaké vlastnosti bys měl mít? Především bys měl mít pojem o loajalitě, jako vlastnosti, která se nemění každého půl roku. Autorizace výhodou. Mít sebou dobrou náladu a chuť se poprat s každodenními problémy, které stavebnictví provázejí a samozřejmě chuť si vydělat peníze. Máme zájem o lidi, kteří chápou, že mezi prvním a druhým je rovnítko.

NANOTECHNOLOGIE ve výstavbě !!!!!

Publikováno dne 7.11.2016

Tak jako v ostatních oborech lidské činnosti, i v oblasti stavebnictví se posouvá využití různých technologií ku předu. Jistě jste zaznamenali obecný rozvoj v oblasti nanotechnologií. Naše společnost je připravena Vám nabídnout dodávku a realizaci různých ošetřujících a ochranných prostředků z oblastí nanotechnologie. Pro lepší orientaci jsme vytvořili webovou stránku www.nanoprotection.cz. Obraťte se na nás, rádi Vám ve všem poradíme a doporučíme nejvhodnější použití.

Máme vlastní kovovýrobu!

Publikováno dne 19.9.2016

Naše společnost úspěšně spustila vlastní výrobu kovových konstrukcí. Rádi vám vyrobíme jednotlivé části nebo ucelené celky kovových konstrukcí. Jsme schopni realizovat výstavbu ocelových montovaných hal včetně projektu.

Našim zákazníkům jsme již dodali:

  • nosnou ocelovou konstrukci showroomu
  • zábradlí na panelový dům
  • zábradlí na administrativní budovu
  • samonosné brány
  • schodiště

kovove-kontrrukce

Máte-li zájem o naše služby, obraťte se na nás.

Změna sídla společnosti

Publikováno dne 1.5.2015

Společnost Centrum revitalizace s.r.o. spolu s partnery se přestěhovala do nových kanceláří. Příjďte nás navštívit do našich nových kanceláří na adrese Toužimská 720, 199 00 Praha 9

Připravujeme aktuality…

Publikováno dne 1.3.2015

Sbíráme pro vás aktuality z oboru stavebnictví. Novinky, materiály, veletrhy… Nabízíme pravidelně akce jednotlivých partnerů centra revitalizace na stavební práce, materiál i jednotlivé zakázky. Sledujte nás!

Staňte se naším testerem!

Publikováno dne 29.9.2014

Potýkáte se s plísní, vlhkostí, prachem, prostě se vám ve vašem domě špatně dýchá? Přemýšlíte o rekuperaci vzduchu ve vašem domě? Jděte do toho s námi! Staňte se naším testerem a okamžitě získáváte slevu 50% na rekuperační jenotku! Chcete získat rekuperaci za půlku? Jak to funguje? Ve vašem domě zrealizujeme „rekuperaci na klíč“, včetně projektu, realizace i servisu. Vše nafotíme a zdokumentujeme. Od vás pak po nějaké době posbíráme zkušenosti s životem s rekuperací! Do projektu se hlašte na info@centrumrevitalizace.cz.

Zateplujeme a zazimujeme…

Publikováno dne 1.8.2014

Připravte se na zimu! KOREK STAVEBNÍ SPOLEČNOST nabízí slevu 15% na stavební práce při uzavření smlouvy do 31.10.2014. Nečekejte až udeří mrazy 😉

Letní akce na domy

Publikováno dne 1.6.2014

Společnost TvyT s.r.o. vyhlašuje letní akci na výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů. Sleva 16% za ceníkových cen a TDI zdarma! Akce trvá do 31.8.2014.

Kontaktujte nás

KOREK stavební společnost
Češi v teple
TvyT tradice a technologie ve výstavbě