Rekonstrukce

Rekonstrukce panelového domu

Většina domů stojí před kompletní rekonstrukcí. Výměna vnitřních rozvodů vody, kanalizace, plynu a páteřních rozvodu elektroinstalace je nutná i z bezpečnostních důvodů. Nepodceňujte to!

Rekonstrukce rodinného domu

Máte problémy s vlhkostí v domě? Pozor! Ohrožujete své zdraví. Jak se vlhkosti v domě zbavit co nejrychleji a hlavně natrvalo? Obraťte se na nás!

Proč rekonstruovat?

Rekonstrukce se většinou vztahuje k objektu, ke kterému máme nějakou vazbu a to buď v rámci místa, na kterém se nachází a nebo v rámci životních hodnot, které nám daný objekt přináší. Může se také jednat o fakt, že se prostě jen mění účel využití objektu. Rekonstrukce nám dává možnost, abychom přizpůsobili objekt, ve kterém jsme vyrůstali a nebo, který stojí na zajímavém místě, svým požadavkům na život, podnikání a nebo oddech. I v rámci rekonstrukce objektu se dá zásadním způsobem změnit zařazení objektu do příznivější energetické třídy.

Rekonstrukce komerčního objektu

Vaše podnikání změnilo svůj rozměr a potřebujete změnit i prostory pro něj?  Na základě našich zkušeností jsme Vám schopni nabídnout řešení.

Rekonstrukce bytového jádra

Pokud jste se rozhodli změnit své bytové jádro a vytvořit si nové místo pro očistu a odpočinek, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

KOREK stavební společnost
Češi v teple
TvyT tradice a technologie ve výstavbě